Od czego zależy koszt ocieplania poddasza pianką pur

Nie od dziś wiadomo, że pianka poliuretanowa jest znakomitym materiałem izolacyjnym i sprawdziła się na dachach i budynkach wielu polskich domów. Jest trwała i posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Wiele jest produktów PUR, ale wiodącym producentem pianki jest firma ICYNENE. Pianka ta wykorzystywana jest na całym świecie od lat 80-dziesiątych zeszłego wieku. Koszt wykonania takiej izolacji uzależniony jest od kilku czynników. Są nimi:

  1. Wielkości powierzchni do ocieplenia dachu pianką.
  2. Grubości izolacji wynikającej z projektu lub założeń inwestora.
  3. Stopnia skomplikowania konstrukcji dachu, wysokość, dostępność do powierzchni izolowanej.
  4. Aktualnej promocji – informacje o promocjach dostępne są u naszych doradców ds. izolacji natryskowych.

Ceny od
49zł / m2

Ile kosztuje ocieplenie domu pianką poliuretanową? – Cennik inwestycji?

Cena uzależniona jest od wielu czynników. Firma Domoterm Izolacje Natryskowe a przede wszystkim nasi przedstawiciele, doradcy techniczno- handlowi każdy projekt analizują i podchodzą do niego w sposób indywidualny. Realizują przy tym oczekiwania i założenia naszych klientów.

Przyjeżdżają na budowę i wykonują darmowe pomiary i wycenę.

Analizując dostępne informacje w mediach masowych w zależności od zastosowanego systemu natryskowego ceny mogą kształtować  się na następującym poziomie.

Prawdopodobny podział cenowy za ocieplenie poddasza o wielkości 140-190 m2 i średnich grubościach 12-22 cm na poszczególnych województwach:

Jakość kontra Cena

Sprawdzona pianka gwarantuje trwałą i niezmienną izolację na lata, raz wykonana izolacja nie będzie wymagała modernizacji ani dodatkowych interwencji naprawczych przez dziesiątki lat.

Zapytaj o bezpłatną wycenę