Firma, która zdobywa serca klientów.

DOMOTERM jest profesjonalnym wykonawcą w ocieplaniu dachu pianką. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu oferuje usługę dopasowaną do oczekiwań każdego inwestora. Zawsze bierze pod uwagę potrzeby klientów i zapewnia wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie. Zespół pracowników poprzez liczne szkolenia systematycznie podnosi swoje umiejętności co daje gwarancje na dobrze wykonaną usługę. W kwestii uczciwości i bezpieczeństwa swoich klientów nie idzie na żadne kompromisy i oferuje najlepsze sprawdzone rozwiązania.

Po 10 latach działalności firma DOMOTERM otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Plebiscycie oceniającym jakość produktów oraz świadczonych usług w świadomości polskich konsumentów i tym samym zdobyła:

Laur Klienta – Odkrycie Roku 2020

w kategorii

Jakość i innowacyjność w branży budowlanej

– usługi ociepleniowe.

Laur Klienta to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku konsumenckim.

„Ciągle realizując co raz wyższe wymagania inwestorów, szukając nowego pomysłu na działalności firmy w branży budowlanej, postanowiliśmy wdrożyć w życie nowy projekt”. Po szczegółowej analizie w dziedzinie innowacji technologicznych oraz jakości proponowanych usług, zwróciliśmy uwagę na temat izolacji termicznych budynków. Wynikało to z informacji otrzymywanych od klientów, którzy ciągle zadawali pytania: Czy są dostępne bardziej trwałe i skuteczne technologie izolacji budynków od powszechnie stosowanej wełny czy styropianu? Przeglądając wszystkie możliwości wykonywania izolacji, zwróciliśmy uwagę na technologię i materiał izolacyjny jakim jest pianka poliuretanowa. Okazało się, że taka technologia na rynku światowym funkcjonuje od kilkudziesięciu lat i tylko w naszym kraju z różnych przyczyn jest w tym czasie nieznana.

Nawiązaliśmy kontakt z producentami pianek izolacyjnych krajowych i zagranicznych. Uzyskaliśmy informację, że najlepszymi piankami służącymi do izolacji poddaszy, stropów, stropodachów, domów szkieletowych oraz pasywnych jest pianka otwartokomórkowa.

Idąc za tą informacją, dowiedzieliśmy się, że najlepszą pianką otwartokomórkową jest pianka firmy Icynene z Kanady, która na rynku budowlanym działa od 1986 roku. Firma Domoterm w oparciu o szeroką znajomość problematyki izolacji termicznych piankami otwartokomórkowymi nawiązała współpracę z Dystrybutorem Icynene w Polsce.

Przypominam, że jest rok 2009. Korzystając ze współpracy z wieloma życzliwymi nam osobami, które równocześnie są specjalistami w swojej dziedzinie, systematycznie zdobywaliśmy niezbędną wiedzę, praktykę oraz otwieraliśmy ścieżki urzędowe pozwalające na profesjonalną obsługę i utrzymanie jak najwyższego standardu realizacji inwestycji naszych klientów. Systematycznie przeprowadzaliśmy we własnym zakresie próby z piankami otwartokomórkowymi, dzięki którym jako jedyna firma w Polsce posiadamy szerokie zrozumienie problematyki przetwarzania poliuretanów.

Analizując rynek izolacji natryskowych z piankami zamkniętokomórkowymi i otwartokomórkowymi dążyliśmy przez ten cały okres do pogłębiania wiedzy, technologii i maksymalnie jak najlepszego wykorzystania poszczególnych pianek do izolacji budynków mieszkalnych, komercyjnych, usługowych, gospodarczych czy magazynowych. Oczywistą informacją jest to, że obecność różnych pianek do izolacji termicznej budynków wynika z ich specyfikacji technicznej zawartej w oficjalnej dokumentacji. To nie jest tak, że jedną piankę wykorzystamy do izolacji wszystkich budynków.

Jest rok 2020. Cały czas się rozwijamy. Bierzemy udział w konferencjach i specjalistycznych szkoleniach, dzięki którym dogłębnie analizujemy problematykę izolacji termicznych budynków istniejących i nowo budowanych w Polsce. Przeprowadzamy szkolenia i uczymy w nowo powstałych firmach zawodu aplikatora pianki poliuretanowej. Systematycznie bierzemy udział w targach budowlanych. Szerokie grono specjalistów docenia to co robimy.

Prezentując technologię oraz piankę Icynene otrzymujemy nagrody branżowe wręczane na targach budowlanych i konkursach ogólnopolskich. Jesteśmy przekonani, że rozwiązania, które proponujemy zostaną pozytywnie przyjęte przez kolejnych naszych inwestorów, których grono z dnia na dzień jest co raz większe. Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość.

Zapraszamy do bezpłatnego pomiaru