Ocieplenie domu pianką poliuretanową

Temat energooszczędności od dłuższego czasu jest jednym z najbardziej poruszanych zagadnień wśród Polaków. I to nie bez powodu. Ciągle rosnące koszty energii powodują, że zaczynamy szukać najskuteczniejszych rozwiązań.

Przeciw mostkom termicznym

Często zapomina się o most- kach termicznych, które mają negatywny wpływ na jakość energetyczną budynku, a dodatkowy pośpiech w realizacji inwestycji doprowadza do wielu błędów wykończeniowych. Do- tyczy to zarówno budynków już istniejących, jak i nowo wznoszonych. Nie można zapomnieć o budynkach zabytkowych, w których konserwator zabytków nie zezwala na ingerencję w elewację zewnętrzną obiektu. Rozwiązaniem problemów jest SkutecznaIZOLACJA Icynene, która nanoszona metodą natrysku na ściany, stropy i poddasza stanowi bezpołączeniową, szczelną izolację, zapobiegając w ten sposób powstawaniu mostków termicznych.

Z myślą o otoczeniu

SkutecznaIZOLACJA jest nieprzewiewnym, lecz paroprzepuszczalnym materiałem i może być stosowana jako izolacja ścian zewnętrznych od wewnętrznej strony w obiektach historycznych

oraz w budynkach, które mają kosztowne wykończenie, np. z ka- mienia naturalnego. SkutecznaIZOLACJA Icynene jest produktem bezpiecznym dla zdrowia i środowiska. Nie zawiera formaldehydów i jest spieniana w 100% wodą.

Pianka Icynene nie posiada żadnych związków rakotwórczych czy alergicznych i została wpisana na listę reko- mendowanych produktów dla ludzi z Wieloczynnikową Nad- wrażliwością Chemiczną (MCS) w poradniku stowarzyszenia A.M.I.C.A. SkutecznaIZOLACJA nie zmienia swoich właściwo- ści z biegiem lat, nie kruszy się, nie utlenia i objęta jest 25-letnią gwarancją producenta. Wybierając SkutecznąIZOLACJĘ, możemy zaoszczędzić nawet 50% kosztów energii.

Zapraszamy do bezpłatnego pomiaru