DOŚWIADCZENIE I JAKOŚĆ!

Realizując coraz wyższe wymagania inwestorów od roku 2009 zaczęliśmy wykonywać izolacje pianką PUR. Początki były bardzo inspirujące. Uczyliśmy się i eksperymentowaliśmy z piankami natryskowymi. Byliśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która zaczęła przetwarzać poliuretany na profesjonalnym sprzęcie. Weryfikowaliśmy dostępne produkty piankowe aplikując je w zbudowanych przez siebie przegrodach dachowych.

Od 2010 roku jesteśmy Autoryzowanym Wykonawcą ICYNENE wiodącego producenta pianki na świecie. To kanadyjska pianka od 1986 roku stanowi podstawowy materiał izolacyjny wielu gospodarstw domowych na świecie. W Polsce pianką otwartokomórkową Icynene jest ocieplonych ponad 9000 budynków, co stanowi ponad 1000000 m2 wykonanej izolacji. Cieszymy się, że możemy dostarczać naszym klientom sprawdzony i zweryfikowany materiał izolacyjny.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników oferujemy usługę dopasowaną do oczekiwań klienta. Zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby naszych inwestorów i zapewniamy wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie. Nasze kompetencje pozwalają nam na podejmowanie się kompleksowej obsługi inwestycji. Systematycznie pracujemy nad doskonaleniem swoich umiejętności i gwarantujemy niezawodność. W kwestii uczciwości i bezpieczeństwa naszych klientów nie idziemy na żadne kompromisy.

Wspólnie szukamy rozwiązań i realizujemy je dla dobra naszych klientów i środowiska naturalnego. Wykonując dzisiaj skuteczną izolację nie eksperymentujemy.  Jesteśmy przekonani, że nasze działania zostaną docenione przez naszych klientów, a wykonana przez nas praca zaowocuje radością wielu z nich.