Nasze realizacje

Co juz ociepliliśmy?

Ocieplanie poddasza pianką PUR

Użycie pianki poliuretanowej otwartokomórkowej to pewność posiadania 100% szczelności, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu paroprzepuszczalności. Zastosowanie pianki umożliwia izolację niemal wszystkich elementów poddasza ze względu na jej lepkość. Doskonale klei się do drewna, folii paroprzepuszczalnej, płyt OSB, cegły a nawet betonu i jest na tyle elastyczna, że pracuje z konstrukcją dachu.

Zalety ocieplania poddasza pianką PUR

Pianka poliuretanowa ze względu na swe korzystne właściwości termoizolacyjne znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie. Doskonale sprawdza się przy ocieplaniu poddaszy. Dostrzegalny jest rokroczny wzrost zainteresowania tą techniką. Także dlatego, że jej instalacja przebiega szybko i możliwie łatwo. Pianka PUR ściśle przylega do wszelkiej możliwej powierzchni (doskonale klei się do drewna, folii paroprzepuszczalnej, płyt OSB, cegły czy nawet betonu), co znacząco usprawnia montaż.

Najlepszy materiał do ociepleń poddaszy

Najefektywniejszym materiałem do ocieplenia poddasza jest pianka PUR H2Foam kanadyjskiego producenta ICYNENE. Dostępne są na rynku od ponad trzech dekad. Za ich sprawą w dziedzinie ocieplania poddaszy i innych powierzchni dokonał się prawdziwy przełom. Ich skład jest wysoce ekologiczny. Nie zawierają przecież szkodliwych dla człowieka oraz otoczenia substancji, w odróżnieniu od konkurencyjnych produktów. Przeciwdziałają również rozwojowi grzybów oraz bakterii.

ocieplenie poddasza
ocieplanie poddasza ocieplanie dachu ocieplanie podłogi izolacje natryskowe

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Ocieplanie poddaszy

Ocieplanie poddasza pianką na śląsku

Miejsce: ,

Zrealizowaliśmy usługę izolacji termicznej poddasza w Kobyli koło Raciborza. Dach kopertowy o podłożu z folią paroprzepuszczalną został aplikowany pianką otwartokomórkową Icynene H2Foam Lite. Powierzchnia pod izolację – 145m2. Grubość warstwy…

Pokaż realizację

Izolacja natryskowa poddasza śląskie

Miejsce: ,

Firma Domoterm zrealizowała ocieplenie poddasza pianką w miejscowości Pszczyna woj. śląskie. Powierzchnia izolowana to 188m2 na folię paroprzepuszczalną. Izolacja pianką poliuretanową Icynene H2foam. Domoterm realizuje izolacje natryskowe na woj. śląskie,…

Pokaż realizację

Izolacja poddasza śląskie

Miejsce: ,

Wykonaliśmy ocieplenie poddasza pianką poliuretanową Icynene H2Foam w miejscowości Łubowice na Śląsku. Powierzchnia pod izolację to 182m2 na folię paroprzepuszczalną. Dzieki wyjątkowym parametrom pianki Icynene oraz fachowej obsłudze realizacji, klient…

Pokaż realizację

Ocieplenie Poddasza

Miejsce: ,

Przedstawiamy kolejną udaną realizację ocieplenia domu przez firmę Domoterm. Tym razem zostało ocieplone poddasze deskowane w miejscowości Toruń o powierzchni 427m2 .

Pokaż realizację

Izolacja natryskowa pianką poddasza na śląsku

Miejsce: ,

Jedną z co najmniej kilku wykonanych przez nas realizacji w Zabrzu, było ocieplenie poddasza w domu jednorodzinnym o powierzchni 150m2 – na podłoże typu folia. Warstwa izolacji termicznej pianką Icynene…

Pokaż realizację

Ociplenie poddasza pianką śląskie

Miejsce: ,

Dziś przedstawiamy zdjęcia z realizacji w Mysłowicach na Śląsku. Powierzchnia pod izolację natryskową to 150m2 o grubości 18cm. Realizacja ocieplenia poddasza pianką Icynene H2Foam przebiegła jak zawsze sprawnie i fachowo.

Pokaż realizację

Ocieplenie poddasza domu na śląsku

Miejsce: ,

Firma Domoterm wykonała usługę ocieplenia poddasza domu pianką otwartokomórkową w Zabrzu. Poddasze dachu jednospadowego o podłożu deskowanym zostało aplikowane pianką Icynene H2Foam Lite.

Pokaż realizację

Ocieplenie poddasza i domu na śląsku

Miejsce: ,

Wykonaliśmy ocieplenie domu w Pszowie na Śląsku. Poddasze o podłożu z folią paroprzepuszczalną zostało pokryte pianką Icynene H2Foam, tworząc jednolitą i szczelną warstwę izolacji.

Pokaż realizację

Izolacja poddasza pianką PUR śląskie

Miejsce: ,

Przedstawiamy kolejne zdjęcia z realizacji w Rybniku na Śląsku. Izolację poddasza o pow. 146m2 i podłożu z folią paroprzepuszczalną zostało aplikowane pianką Icynene H2Foam. Ze względu na zbliżający się sezon…

Pokaż realizację

Ocieplenie poddasza użytkowego mazowieckie

Miejsce: ,

Kolejną realizacją było ocieplenie poddasza użytkowego w Pruszkowie. Natrysk pianki został aplikowany na podłoże o konstrukcji deskowanej o powierzchni 230m2.

Pokaż realizację

Termoizolacja poddasza mazowieckie

Miejsce: ,

W ostatnim czasie ekipa z Domotermu znowu wybrała sie do Warszawy. Tym razem celem realizacji było ocieplenie poddasza o podłożu z płytą OSB + folią.

Pokaż realizację

Realizacja ocieplenia poddasza deskowanego na Dolnym Śląsku

Miejsce: ,

Wykonaliśmy ocieplenie poddasza deskowanego w Twardogórze. Natrysk izolacji pianką otwartokomórkową został aplikowany na powierzchnię 220m2. Pracownicy firmy Domoterm jak zawsze wzorowo wywiązali się z realizacji ocieplenia.

Pokaż realizację
Masz pytanie? Fachowa obsługa, darmowa wycena. Skontaktuj się z nami
tel.: 660 010 077