Nasze realizacje

Co juz ociepliliśmy?

Ocieplanie poddasza pianką PUR

Użycie pianki poliuretanowej otwartokomórkowej to pewność posiadania 100% szczelności, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu paroprzepuszczalności. Zastosowanie pianki umożliwia izolację niemal wszystkich elementów poddasza ze względu na jej lepkość. Doskonale klei się do drewna, folii paroprzepuszczalnej, płyt OSB, cegły a nawet betonu i jest na tyle elastyczna, że pracuje z konstrukcją dachu.

Zalety ocieplania poddasza pianką PUR

Pianka poliuretanowa ze względu na swe korzystne właściwości termoizolacyjne znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie. Doskonale sprawdza się przy ocieplaniu poddaszy. Dostrzegalny jest rokroczny wzrost zainteresowania tą techniką. Także dlatego, że jej instalacja przebiega szybko i możliwie łatwo. Pianka PUR ściśle przylega do wszelkiej możliwej powierzchni (doskonale klei się do drewna, folii paroprzepuszczalnej, płyt OSB, cegły czy nawet betonu), co znacząco usprawnia montaż.

Najlepszy materiał do ociepleń poddaszy

Najefektywniejszym materiałem do ocieplenia poddasza jest pianka PUR H2Foam kanadyjskiego producenta ICYNENE. Dostępne są na rynku od ponad trzech dekad. Za ich sprawą w dziedzinie ocieplania poddaszy i innych powierzchni dokonał się prawdziwy przełom. Ich skład jest wysoce ekologiczny. Nie zawierają przecież szkodliwych dla człowieka oraz otoczenia substancji, w odróżnieniu od konkurencyjnych produktów. Przeciwdziałają również rozwojowi grzybów oraz bakterii.

ocieplenie poddasza
ocieplanie poddasza ocieplanie dachu ocieplanie podłogi izolacje natryskowe

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Ocieplanie poddaszy

Izolacja poddasza pianką na śląsku

Miejsce: ,

Firma Domoterm wykonała ocieplenie poddasza domu rodzinnego w Częstochowie. Poddasze o podłożu deskowanym zostało ocieplone metodą natryskową pianki poliuretanowej Icynene H2Foam. Wysokiej jakości materiał izolacyjny jest istotnym czynnikiem w efektywności…

Pokaż realizację

Izolacja poddasza śląskie

Miejsce: ,

Wykonaliśmy izolacja poddasza przygotowanego do montażu płyt kartonowo-gipsowych w technologii Michno-System. Poddasze o powierzchni 150m2. Całość została aplikowana pianką otwartokomórkową Icynene H2Foam Lite na folię paroprzepuszczalną.

Pokaż realizację

Termoizolacja poddasza

Miejsce:

W ostatnim czasie zrealizowaliśmy ocieplenie poddasza pianką Icynene H2Foam Lite. Realizacja w Lubinie została wykonana na folię paroprzepuszczalną z zachowaniem doskonałych parametrów pianki natryskowej Icynene.

Pokaż realizację

Ocieplenie poddasza pianką śląsk

Miejsce: ,

Przedstawiamy zdjęcia z realizacji ocieplenia poddasza w Szczerbicach / Rybnik. Podłoże folia + płyta OSB.Natrysk pianką poliuretanową otwartokomórkową Icynene H2Foam.

Pokaż realizację

Izolacja natryskowa poddasza na śląsku

Miejsce: ,

Ocieplenie poddasza w miejscowości Skoczów woj. Śląskie. Powierzchnia izolowana -168m2 na płytę OSB.

Pokaż realizację

Izolacja poddasza śląskie

Miejsce: ,

Wykonaliśmy izolację poddasza domu w miejscowości Żywiec na Śląsku. Izolacja poddasza pianką otwartokomórkową Icynene na grubość 18cm, przy powierzchni 160m2 .

Pokaż realizację

Izolacja termiczna poddasza w opolskim

Miejsce: ,

W Kędzierzynie-Koźlu zostało zrealizowane ocieplenie poddasza pianką poliuretanową Icynene H2Foam. Izolacja o powierzchni 132m2 i grubości aż 22cm pianki otwartokomórkowej na podłoże typu folia paroprzepuszczalna.

Pokaż realizację

Ocieplanie poddasza

Miejsce: ,

Kolejny zadowolony klient z województwa mazowieckiego. Wykonana została izolacja poddasza o powierzchni 230m2. Natrysk pianki został wykonany na podłoże deskowane.

Pokaż realizację

Ocieplenie poddasza pianką H2Foam na śląsku

Miejsce: ,

Dziś ociepliliśmy pianką dach oraz ściany szczytowe budynku w Skrzyszowie w województwie śląskim. Wciąż rosnące koszty energii na ogrzewanie budynków przekonują inwestorów do wykonania skutecznej izolacji termicznej, która poza obniżeniem…

Pokaż realizację

Ocieplanie poddasza

Miejsce: ,

Wykonaliśmy usługę ocieplenia poddasza w Warszawie. Dach o podłożu z folią paroprzepuszczalną został pokryty 15cm grubości pianką otwartokomórkową Icynene H2Foam. Całkowita powierzchnia izolacji wyniosła 205m2 .

Pokaż realizację

Ocieplenie poddasza pianką Dolny Śląsk

Miejsce: ,

Kolejny zadowolony klient może cieszyć się z posiadania najwyższej jakości izolacji na swoim poddaszu. Natrysk pianki Icynene H2Foam został aplikowany na poddasze deskowane o powierzchni 145m2, na grubość 18cm.

Pokaż realizację

Ocieplenie poddasza pianką na śląsku

Miejsce: ,

Dziś wykonaliśmy ocieplenie poddasza pianką H2Foam Lite w Gliwicach. W istniejącym już budynku została zaizolowana połać dachowa wraz ze ściankami kolankowymi. Izolacja ICYNENE to najwyższej jakości materiał izolacyjny, który zdobył…

Pokaż realizację
Masz pytanie? Fachowa obsługa, darmowa wycena. Skontaktuj się z nami
tel.: 660 010 077