Izolacje natryskowe i ocieplania

DOMOTERM to firma z 30-sto letnim doświadczeniem, oferująca izolacje dachu oraz jego elementów na terenie województwa opolskiego.

Ocieplenie poddasza i dachu

Ocieplanie poddasza, podłogi i stropu to zadanie wymagające użycia materiałów najwyższej jakości.

Najlepszy materiał do izolacji natryskowej

Po przeanalizowaniu wielu produktów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie pianki poliuretanowej kanadyjskiego producenta ICYNENE. Ta decyzja poparta została gwarancją działania pianek H2Foam oraz możliwościami jakie niesie jej zastosowanie. Pasja i precyzja to wartości od zawsze towarzysząca naszemu zespołowi w trakcie wykonywania zadanych nam realizacji.

Izolacja poddasza pianką opolskie

Miejsce: ,

Wykonaliśmy izolacje poddasza w opolskim, w miejscowości Lubieszów o podłożu z płytą OSB. Natrysk pianki Icynene H2Foam został wykonany na grubość 18cm. Łączna powierzchnia pod izolację wyniosła 124m2.

Pokaż realizację

Termoizolacja poddasza pianką PUR opolski

Miejsce: ,

Wykonaliśmy usługę izolacji poddasza pianką poliuretanową w opolskim, w Zdzieszowicach. Natrysk pianki Icynene H2Foam został aplikowany na podłoże z płytą OSB na powierzchnię 164 m2. Grubość warstwy izolacji wyniosła 20…

Pokaż realizację

Ocieplanie poddasza pianką PUR opolskie

Miejsce: ,

Ociepliliśmy poddasze domu jednorodzinnego w Opolu. Dach o podłożu deskowanym został pokryty 25cm warstwą pianki otwartokomórkowej Icynene H2Foam. Powierzchnia poddasza pod izolację wyniosła 182m2.

Pokaż realizację

Ocieplenie poddasza pianką Icynene opolskie

Miejsce: ,

Domoterm – Autoryzowany Wykonawca SkuteczejIZOLACJI, wykonał realizację ocieplenia poddasza budynku w Krapkowicach. Natrysk Pianki Icynene H2Foam został zrobiony na poddasze z folią paroprzepuszczalną o powierzchni 240m2. Izolacja została aplikowana na…

Pokaż realizację

Termiczna i akustyczna izolacja budynku pianką opolskie

Miejsce: ,

W miejscowości Kluczbork położonej w woj.opolskim, wykonaliśmy izolację poddasza użytkowego w domu jednorodzinnym. Poddasze o podłożu z folią paroprzepuszczalną i powierzchni 160m2 zostało pokryte 20 centymetrową warstwą pianki Icynene H2foam…

Pokaż realizację

Izolacja termiczna pianką opolskie

Miejsce: ,

Firma Domoterm wykonała usługę termoizolacji poddasza w Zdzieszowicach. Ocieplenie obejmowało natrysk pianki na podłoże typu folia paroprzepuszczalna o powierzchni 178m2, na grubość 20cm. W przypadki Pianki Icynene H2Foam, również w…

Pokaż realizację

Izolacja termiczna poddasza w opolskim

Miejsce: ,

W Kędzierzynie-Koźlu zostało zrealizowane ocieplenie poddasza pianką poliuretanową Icynene H2Foam. Izolacja o powierzchni 132m2 i grubości aż 22cm pianki otwartokomórkowej na podłoże typu folia paroprzepuszczalna.

Pokaż realizację

Ocieplenie dachu w opolskim

Miejsce: ,

Kolejną realizację izolacji termicznej poddasza w opolskim, w Namysłowie. Natrysk pianki został aplikowany na poddasze deskowane, zapewniając szczelność izolacji oraz eliminację mostków termicznych.

Pokaż realizację