Zadowolony klient: izolacja natryskowa śląskie

Dziekuje bardzo za wspòłprace. Jestem pod ogromnym wrażeniem Państwa profesjonalizmu, jakości, poziomu obsługi klienta, jaką reprezentuja wszyscy pracownicy, począwszy od pierwszego spotkania na targach budowlanych, poprzez opiekę doradcy klienta(tzw.” Handlowca”), obsluge biurową, aż po działania Panòw kładących pianę.
Osobiście od wielu lat pracuję z klientem, uczestniczyłam w wielu szkoleniach i seminariach dotyczących sprzedaży i standardow postepowania w pracy z klientem i niezwykle cenię sobie wysokie kompetencje, zrozumienie potrzeb i zaangażowanie doradcy.
Gratuluję!

Zadowoleni klienci: termomodernizacja śląskie

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Całość inwestycji przebiegła bardzo sprawnie i w sympatycznej atmosferze. Natomiast efekt samej izolacji przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, jeśli chodzi o właściwości termoizolacyjne produktu, wreszcie poddasze stało się naprawdę użytkowe. Dlatego też polecamy Państwa produkt każdemu kto zastanawia się nad podobną inwestycją i myślę, że sami również będziemy się z Państwem w przyszłości kontaktować”.

Zadowolony inwestor: izolacja natryskowa Łódź

„Po wykonaniu usługi natychmiast odczułem komfort chłodnego poddasza nawet przy temperaturze zewnętrznej 35 st. C. Już nie mogę doczekać się zimy i niższych rachunków za ogrzewanie”.

Inwestor: izolacja termiczna dachu Warszawa
Inwestor z Warszawy „Obsługa sympatyczna i rzeczowa. Potwierdziła się opinia innych inwestorów, które czytałem na internecie. Panowie byli punktualni i wykonali prace ok.”
Inwestor: izolacja natryskowa Radoszyce

„Dziękuję również za wykonanie izolacji natryskowej, która została profesjonalnie i szybko zrealizowana . Praca ekipy nie pozostawia nic do życzenia, kompetencja, skuteczność, kultura osobista – jednym słowem – ZAWODOWSTWO !!!”.

Zadowolony klient: izolacja poddasza Ostrów k. Sulęcina

„Witam serdecznie, Pełen profesjonalizm… Wszystko zgodnie z umową, punktualnie, dokładnie, grzecznie i czysto. Z czystym sumieniem będę polecał waszą firmę”.

Opinia klienta: izolacja pianką Sokołów Podlaski

„Jestem bardzo zadowolony z samej izolacji, a jeśli chodzi o Panów nakładających pianę, no cóż – pełen profesjonalizm!”.

Zadowolony klient: ocieplenie dachu Międzyrzecze

„Dziękujemy firmie DOMOTERM za profesjonalne ocieplanie dachu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług. Wasza Firma prezentuję wysoką jakość. Praca została wykonana szybko i sprawnie według wcześniej ustalonych szczegółów”.

Opinia klienta: ocieplenie pianką pur mazowieckie

„Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi ocieplenia pianką. Zobaczymy jak produkt się sprawdzi w przyszłym okresie zimowym:) Co do pracowników – jestem pod dużym wrażeniem zarówno jeśli chodzi o profesjonalizm w pracy ale także kulturę osobistą. Panowie odpowiadali na wszystkie zadane pytania i starali się aby plac pracy wyglądał czysto i schludnie. ogólna ocena 10 na 10 :)”.

Inwestor: izolacja budynku mazowieckie

„Zadowolony, pracownicy porządni, izolacja budynku dobra, wszystko ok. Pozdrawiam”.

Zadowolony klient: ocieplenie pianką pur mazowieckie

„Krótkie podsumowanie Waszej ekipy: ekipa przybyła na miejsce nawet przed czasem ? piana położona solidnie oraz dokładnie bez stwierdzonych wad lub uchybień ? szef ekipy bardzo fachowy oraz kontaktowy ? ekipa po zakończeniu prac posprzątała teren inwestycji ? więc same plusy ? (…)”.

Opinia klienta: ocieplenie poddasza mazowieckie

„Dziękuję, w sprawie wykonania – chłopaki bardzo fachowi, robili dokładnie, machali szabelką przez dzień cały, potem jeszcze przejrzeli ze mną każde pomieszczenie i nanieśli poprawki. Jutro zajadę na budowę i zobaczę jak to wygląda świeżym okiem.”