Opinia inwestora: ocieplenie pianką dachu dolnośląskie

„Ja również b. dziękuję. Ocieplenie pianką dachu przebiegło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Państwa pracownicy są dobrze przygotowani do wykonywania tego typu usługi. Wszystko rozpoczęło się punktualnie i zakończyło jeszcze przed czasem. Dobra współpraca z ekipą dekarzy. Wszystko na wysokim poziomie, tak jak tego oczekiwałem.”

Zadowolony klient: izolacja dachu dolnośląskie

„Dziękujemy za miłą i profesjonalną realizację izolacji dachu. Takich wykonawców można sobie życzyć na przyszłość, na pewno będziemy Was polecać”

Opinia klienta: ocieplenie poddasza dolnośląskie

„Domoterm to profesjonalizm na każdym etapie realizacji. Bardzo dobry kontakt na etapie zapoznania z technologią. Ekspresowy termin spotkania na budowie z omówieniem szczegółów realizacji. Profesjonalnie, jasno i czytelnie przygotowana oferta. Sprawne umówienie terminu realizacji. Bardzo sympatyczna ekipa realizująca ocieplenie, która pomimo ekstremalnych warunków pogodowych z uśmiechem na ustach realizuje prace. Oprócz czysto realizacyjnych aspektów znalazł się czas aby zaspokoić moją ciekawość, co do stosowanego sprzętu i różnych aspektów technicznych. Po zakończeniu prac wszystko posprzątane. Kilka ekip z branży budowlanej było mi dane poznać, ale z takim profesjonalizmem spotkałem się pierwszy raz. Nie pozostaje nic innego, jak gorąco polecić Domoterm do realizacji ocieplenia poddasza.”

Inwestor: ocieplenie budynku usługowego dolnośląskie

„Ja również b. dziękuję. Realizacja przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Państwa pracownicy są dobrze przygotowani do wykonywania tego typu usługi. Wszystko rozpoczęło się punktualnie i zakończyło jeszcze przed czasem. Dobra współpraca z ekipą dekarzy. Wszystko na wysokim poziomie, tak jak tego oczekiwałem.”

Zadowolony klient: ocieplenie dachu skośnego dolnośląskie

„Jestem zadowolony z podjętej decyzji o współpracy z Wasza firmą (…) Już tego samego dnia poczułem że jest ciszej i szczelniej czego żadna wełna nie zapewni. W trakcie przygotowywania domu do aplikacji widać było ze sa takie miejsca w konstrukcji mojego dachu wielospadowego gdzie wełna nigdy by nie była wepchnięta a piana przynajmniej miała szanse wypełnić szczelnie skośne powierzchnie i zakamarki za murłatą. Aplikacja piany przebiegła bez komplikacji w pełni profesjonalnie, a także jakość Obsługi na etapie dogrywania umowy i terminu w pełni satysfakcjonująca. Panowie rzetelnie wykonali zlecenie tak ze odbiór odbył się na zasadzie wizualnej oceny w zasadzie bez uwag. Pracownicy mili grzeczni i cierpliwi choć warunki pracy w czasie aplikacji piany raczej mało sympatyczne. Ekipa wykonawcza budzi zaufanie, zabezpieczyła starannie tynki i otwory okienne. Cała usługa jest wykonywana bezobsługowo ze strony inwestora ( nie potrzeba wody prądu miejsca na dodatkowe materiały, rusztowań ani niczego). Moja obecność w czasie aplikacji była raczej podyktowana własną ciekawością niż koniecznością kontrolowania wykonawcy co w dzisiejszych czasach jest wartością na rynku.”

Zadowolony inwestor: izolacja domu dolnośląskie

„Realizacja izolacji domu przebiegla dobrze, Panowie spokojni i mili, Pan Adam profesjonalnie realizowal projekt”.

Inwestor: izolacja poddasza w Oławie

„Obsługa, wykonanie i osoby wzorowe. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do izolacji poddasza. Firma godna polecenia”.

Opinia klienta: termomodernizacja dolnośląskie

„Według mojej oceny ekipa wykonała to co zostało uzgodnione. Praca została wykonana w założonym czasie. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Pozdrawiam”.

Zadowolona klientka: ocieplenie poddasza dolnośląskie

„Efekt ocieplenia poddasza jest rewelacyjny . Ze strony wykonawcy zabezpieczenie mienia wyjątkowo staranne . Prace przebiegały sprawnie, bez zbędnego zaangażowania z mojej strony.”

Inwestor prywatny: ocieplenie poddasza budynku Wrocław

„Dziękuję za współpracę. Do pracy ekipy nie mam zastrzeżeń. Ocieplenie budynku poszło sprawnie”.

Zadowolony inwestor: ocieplenie pianką pur Wrocław

„Ocieplenie dachu pianką pur wykonano prawidłowo dbając o wypełnienie wszystkich szczelin i zachowanie odpowiedniej minimalnej grubości.”

Inwestor: izolacja natryskowa Wrocław

„Realizacja została wykonana zgodnie z umową. Izolacja natryskowa została wykonana zgodnie z dokumentacją i sztuką budowlaną. (…) Rekomendowana firma wykonuje roboty stosując najnowocześniejsze technologie i sprzęt co znacznie podnosi standard wykonywanej usługi (…)”