Prywatny inwestor: ocieplenie dachu w magazynie śląskie

„Z realizacji zamówienia na każdym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się że zdecydowaliśmy się na Państwa Firmę. Praca ociepleniowa została wykonana zgodnie z umową, terminowo oraz wielką dbałością o szczegóły, a sam natrysk położony profesjonalnie i ładnie mimo trudnych dla osoby wykonującej warunków (wysoka temperatura, skosy, niewielka przestrzeń do poruszania się). Panowie pozostawili po pracy porządek. Wszystkie nasze życzenia czy prośby zostały spełnione. Kontakt i współpraca od pierwszej rozmowy telefonicznej po samą realizację sympatyczny, rzeczowy, a przede wszystkim rzetelny i uczciwy. Uważamy, że stosunek jakości do ceny wypadł dla nas bardzo korzystnie. Z przyjemnością będziemy Państwa polecać. Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego:)”.

Zadowolony klient: ocieplenie domu śląskie

„W Niepruszewie mamy w domku 24-27C pianka izoluje rewelacyjnie”.

Prywatny inwestor: ocieplenie pianą dachu Śląsk

„Ocieplenie pianą dachu przez firmę DOMOTERM przebiegło szybko i sprawnie. Około 230 m2 dachu ocieplili w ciągu ok. 7 godzin. Pianę nałożyli Panowie dokładnie z uwzględnieniem wszelkich zakamarków dachu. Jestem zadowolony z wykonania usługi i polecam firmę również z uwagi na udokumentowanie oferty opisem porównawczym w stosunku do innych funkcjonujących na rynku. Polecam sprawność i kulturę zespołu realizującego roboty.”

Zadowolony klient: ocieplenie poddasza śląskie

”Dziękuję za terminową i sprawną realizację ocieplenia poddasza. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie ale uważam z pkt widzenia oględzin wizualnych ,że praca wykonana jest profesjonalnie ,również pracownicy są wg mojej opinii kompetentni i na wszystkie postawione im pytania otrzymałem rzeczowe odpowiedzi. ”

Pozytywna opinia klienta: izolacja pianką PUR śląskie

„Usługa wykonana sprawnie i solidnie. Dziękuję i pozdrawiam”.

Zadowolony klient: izolacja śląskie

Ze swojej strony takze dziekuje za wykonana izolacje. Po rozmowie z osoba, ktora reprezentowala mnie na budowie moge wyrazic opinie jak najbardziej pozytywna. Pan Kazimierz powiedzial mi ze nie mozna miec zadnych zastrzezen do ekipy wykonujacej natrysk, oraz do sposobu jej wykonania. Nalezy podkreslic tutaj Panstwa profesjonalizm na kazdym z etapów od poczatku do konca realizacji. Bardzo duzo w podjeciu decyzji o izolacji pianka pomogla wizyta Pana Grzegorza na budowie, ktory udzielil szczegolowo informacji na temat izolacji, sposobu wykonania, sposobu przygotowania powierzchni do izolacji. W czasie natrysku pianki bardzo dobry kontakt z ekipa, bardzo dobre zabezpieczenie miejsca wykonywania prac (okna ) i efekt koncowy, czyli pozostawienie budowy w stanie pierwotnym, budowa czysta co niestety u wielu ekip pozostawia wiele do zyczenia.

Zadowolony klient: ocieplenie pianką PUR śląskie

,,To ja dziękuję za sprawne wykonanie ocieplenia. W trakcie budowy ma się do czynienia z różnymi wykonawcami i fachowcami. Ja tej podstawie mogę bez „kadzenia” powiedzieć, że Państwa firma działa naprawdę w profesjonalny sposób. Trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia zarówno do części związanej ze złożeniem zamówienia i zawarciem umowy jak i do samej realizacji prac. Panowie przyjechali na miejsce kilkanaście minut przed umówionym czasem, najczęściej jest tak, że umówiona na konkretną godzinę ekipa zjawia się z mniejszym lub większym poślizgiem. Wszystkie czynności przebiegały sprawnie i zgodnie z ustaleniami, przed aplikacją piany zabezpieczono okna i podłogi. Panowie chętnie udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania (pewnie są przyzwyczajeni do tego, że klient patrzy na pęczniejącą pianę z wyrazem podziwu na twarzy). Izolacja została położona równo. Na prośbę ekipy, każde pomieszczenie zostało przez nas jeszcze raz obejrzane, a ewentualne ubytki wypełnione. Na koniec Panowie posprzątali i pozamiatali zbędne fragmenty piany (co w zasadzie robią wszyscy), ale oni, o dziwo zabrali śmieci ze sobą. Reasumując, można polecać firmę Domoterm”.

Inwestor: izolacja termiczna dachu śląskie

„Witam! Chciałabym podziękować zaprofesjonalną, miłą, i życzliwą współpracę z Państwa firmą. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy osób montujących piankę- dokładność, rzetelność, a przede wszystkim zachowany porządek po wykonaniu montażu. Państwa Firma jest godna polecenia.”

Inwestor prywatny: izolacja dachu śląskie

”Jeśli chodzi o ekipę to same pochwały się należą bo pomimo widocznego zmęczenia wykonali pracę bardzo solidnie i w bardzo dobrej atmosferze. Pan Adam jest bardzo sympatycznym człowiekiem jak zresztą reszta Waszej firmy. Współpraca była przyjemnością. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.”

Inwestor prywatny: ocieplenie poddasza śląskie

Radoszyce: „Dziękuję również za wykonanie ocieplenia, które zostało profesjonalnie i szybko zrealizowane . Praca ekipy ociepleniowej nie pozostawia nic do życzenia, kompetencja , skuteczność, kultura osobista – jednym słowem – ZAWODOWSTWO !!! „

Zadowolony inwestor: izolacja natryskowa pianką śląskie

„(…) jestem w trakcie drugiego sezonu zimowego i już mogę potwierdzić niższe zużycie energii z czego jestem niezmiernie zadowolony”

Inwestor: Izolacja domu śląskie

Świerklany: „Weryfikując firmy wykonawcze oraz poszczególne materiały izolacyjne zdecydowaliśmy się na firmę Domoterm z wielu powodów (…)”