Nasze realizacje

Co juz ociepliliśmy?

Ocieplanie poddasza pianką PUR

Użycie pianki poliuretanowej otwartokomórkowej to pewność posiadania 100% szczelności, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu paroprzepuszczalności. Zastosowanie pianki umożliwia izolację niemal wszystkich elementów poddasza ze względu na jej lepkość. Doskonale klei się do drewna, folii paroprzepuszczalnej, płyt OSB, cegły a nawet betonu i jest na tyle elastyczna, że pracuje z konstrukcją dachu.

Zalety ocieplania poddasza pianką PUR

Pianka poliuretanowa ze względu na swe korzystne właściwości termoizolacyjne znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie. Doskonale sprawdza się przy ocieplaniu poddaszy. Dostrzegalny jest rokroczny wzrost zainteresowania tą techniką. Także dlatego, że jej instalacja przebiega szybko i możliwie łatwo. Pianka PUR ściśle przylega do wszelkiej możliwej powierzchni (doskonale klei się do drewna, folii paroprzepuszczalnej, płyt OSB, cegły czy nawet betonu), co znacząco usprawnia montaż.

Najlepszy materiał do ociepleń poddaszy

Najefektywniejszym materiałem do ocieplenia poddasza jest pianka PUR H2Foam kanadyjskiego producenta ICYNENE. Dostępne są na rynku od ponad trzech dekad. Za ich sprawą w dziedzinie ocieplania poddaszy i innych powierzchni dokonał się prawdziwy przełom. Ich skład jest wysoce ekologiczny. Nie zawierają przecież szkodliwych dla człowieka oraz otoczenia substancji, w odróżnieniu od konkurencyjnych produktów. Przeciwdziałają również rozwojowi grzybów oraz bakterii.

ocieplenie poddasza
ocieplanie poddasza ocieplanie dachu ocieplanie podłogi izolacje natryskowe

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Ocieplanie poddaszy

Ocieplenie poddasza pianką H2Foam na śląsku

Miejsce: ,

Dziś ociepliliśmy pianką dach oraz ściany szczytowe budynku w Skrzyszowie w województwie śląskim. Wciąż rosnące koszty energii na ogrzewanie budynków przekonują inwestorów do wykonania skutecznej izolacji termicznej, która poza obniżeniem…

Pokaż realizację

Ocieplanie poddasza

Miejsce: ,

Wykonaliśmy usługę ocieplenia poddasza w Warszawie. Dach o podłożu z folią paroprzepuszczalną został pokryty 15cm grubości pianką otwartokomórkową Icynene H2Foam. Całkowita powierzchnia izolacji wyniosła 205m2 .

Pokaż realizację

Ocieplenie poddasza pianką Dolny Śląsk

Miejsce: ,

Kolejny zadowolony klient może cieszyć się z posiadania najwyższej jakości izolacji na swoim poddaszu. Natrysk pianki Icynene H2Foam został aplikowany na poddasze deskowane o powierzchni 145m2, na grubość 18cm.

Pokaż realizację

Ocieplenie poddasza pianką na śląsku

Miejsce: ,

Dziś wykonaliśmy ocieplenie poddasza pianką H2Foam Lite w Gliwicach. W istniejącym już budynku została zaizolowana połać dachowa wraz ze ściankami kolankowymi. Izolacja ICYNENE to najwyższej jakości materiał izolacyjny, który zdobył…

Pokaż realizację

Ocieplenie poddasza pianką na śląsku

Miejsce: ,

Przedstawiamy kolejną realizację z naszego rodzimego miasta Racibórz. Cieszymy się, że DOMOTERM jest najczęściej wybieraną firmą natryskową w Naszych okolicach. Odpowiednio przygotowane podłoże w połączeniu z najwyższej jakości izolacją ICYNENE,…

Pokaż realizację

Izolacja poddasza dachu wielospadowego pianką PUR dolnośląskie

Miejsce: ,

Dzisiaj przedstawiamy kolejną porcję zdjęć z zimowych natrysków. Tym razem ekipa Domotermu wykonała izolację poddasza dachu wielospadowego we Wrocławiu. Poddasze o podłożu z folią zostało pokryte 20-sto centymetrową warstwą pianki…

Pokaż realizację

Termoizolacja poddasza śląsk

Miejsce:

Zrealizowaliśmy izolację poddasza w miejscowości Radoszyce. Usługa obejmowała natrysk pianki Icynene H2Foam na poddasze o powierzchni 210m2. Grubość warstwy to 18cm.

Pokaż realizację
Masz pytanie? Fachowa obsługa, darmowa wycena. Skontaktuj się z nami
tel.: 660 010 077