IZOLACJA I DOCIEPLENIE PODDASZA

Najpopularniejszym zastosowaniem pianki otwartokomórkowej ICYNENE jest ocieplenie dachów budynków mieszkalnych od strony wewnętrznej. Pianka znakomicie klei się do folii paroprzepuszczalnych, desek, jak również płyt OSB. Dzięki metodzie natrysku wypełnia szczelnie każdą szczelinę i zakamarek eliminując w ten sposób powstawanie mostków termicznych. Izolacja natryskowa kanadyjskiego producenta jest materiałem paroprzepuszczalnym o wyjątkowo niskiej absorpcji wody, można by rzec, że w ogóle jej nie wchłania, dlatego w większości przypadków nie ma potrzeby stosowania folii paroizolacyjnej co potwierdzają przeprowadzone badania w niemieckim instytucie Fraunhofer IBP.

Ocieplenie dachu płaskiego

Dachy płaskie święciły triumfy w latach 70-tych XX wieku, kiedy powstało dużo domów jednorodzinnych o takiej konstrukcji. Ostatnio powracają do łask.

Ocieplenie dachu skośnego

Najczęściej spotykamy w Polsce domy z dachami skośnymi. Wybiera się je ze względów estetycznych oraz praktycznych.

Ocieplenie stropodachu

Stropodach sprawdza się nie tylko w budownictwie przemysłowym, a także jako element eleganckich, modnie i nowocześnie się prezentujących domów jednorodzinne.

Ocieplenie poddasza nieużytkowego

Jedną z zalet domu skośnego jest poddasze. Zależnie od potrzeb i wymagań decydujemy się na to, by spełniało rolę użytkową lub nieużytkową.

Darmowa wycena