Opinia klienta: izolacja pianką dolnośląskie

„Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi chłopaki wykonali izolację szybko i profesjonalnie, na pewno będę polecał waszą firmę.”

Zadowolony klient: ocieplenie pianką pur domu dolnośląskie

„Co do opinii, zgrany duet fachowców sprawnie szybko ocieplili dom można być zadowolonym, na pewno będę polecać.”

Zadowolony klient: Ocieplenie poddasza skośnego śląskie

„Co do opinii, zgrany duet fachowców sprawnie szybko ocieplili poddasze skośne można być zadowolonym, na pewno będę polecać”.

Klient: ocieplanie pianką śląskie

„Po doświadczeniach z firmami podczas budowy domu mogę śmiało powiedzieć ze była to sama przyjemność z Wami współpracować. Gratuluje Wam:

– punktualności (mimo odległości),
– informacji oraz powiadamiania klienta na kazdym kroku inwestycji,
– nawet taki szczegół jak dodanie koperty i znaczka dla podpisanej umowy mile mnie zaskoczył,
– obecności kierownika inwestycji podczas natrysku,
– pracownicy również mili i pomocni. (…) „

Prywatny inwestor: izolacja natryskowa śląskie

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Całość inwestycji przebiegła bardzo sprawnie i w sympatycznej atmosferze. Natomiast efekt samej izolacji natryskowej przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, jeśli chodzi o właściwości termoizolacyjne produktu, wreszcie poddasze stało się naprawdę użytkowe. Dlatego też polecamy Państwa produkt każdemu kto zastanawia się nad podobną inwestycją i myślę, że sami również będziemy się z Państwem w przyszłości kontaktować.”

Zadowolony inwestor: izolacja dachu śląskie

„Z realizacji zamówienia na każdym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się że zdecydowaliśmy się na Państwa Firmę. Praca (izolacja dachu) została wykonana zgodnie z umową, terminowo oraz wielką dbałością o szczegóły, a sam natrysk położony profesjonalnie i ładnie mimo trudnych dla osoby wykonującej warunków (wysoka temperatura, skosy, niewielka przestrzeń do poruszania się). Panowie pozostawili po pracy porządek. Wszystkie nasze życzenia czy prośby zostały spełnione. Kontakt i współpraca od pierwszej rozmowy telefonicznej po samą realizację sympatyczny, rzeczowy, a przede wszystkim rzetelny i uczciwy. Uważamy, że stosunek jakości do ceny wypadł dla nas bardzo korzystnie. Z przyjemnością będziemy Państwa polecać. Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego:).”

Opinia klienta: izolacja poddasza śląskie

„Wasza firma jest godna polecenia i będę to czynił ? Jesteście profesjonalistami począwszy od telefonu do Pani skończywszy na ‚ekipie natryskowej’, która wykonała izolację poddasza. Jestem zadowolony ?”

Zadowolony klient: izolacja natryskowa poddasza śląskie

,,Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi, czyli izolacji natryskowej poddasza. Panowie z ekipy mili i konkretni. Dziękuję i pozdrawiam”.

Opinia klienta: ocieplenie pianką pur domu śląskie

„Prace wykonane fachowo i profesjonalnie. bardzo dziękuję i będę polecał Państwa firmę.”

Zadowolony klient: ocieplenie poddasza śląskie

„Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi ocieplenia poddasza. Pracownicy na medal jak i cała firma. Z czystym sumieniem mogę polecić państwa usługi dalej. Pozdrawiam i dziękuję, miło się z państwem współpracowało”.

Zadowolony klient: ocieplenie dachu śląskie

„Dziękuję za całość. Panowie bardzo mili i pomocni. Pracują sprawnie i szybko, ale również otwarci na pytania i wątpliwości. Jestem bardzo zadowolony z ocieplenia dachu. Dużo Dobrego.”

Inwestorzy: ocieplenie pianką pur śląskie

„Z realizacji zamówienia na każdym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się że zdecydowaliśmy się na Państwa Firmę. Praca została wykonana zgodnie z umową, terminowo oraz wielką dbałością o szczegóły, a sam natrysk pianki pur położony profesjonalnie i ładnie mimo trudnych dla osoby wykonującej warunków (wysoka temperatura, skosy, niewielka przestrzeń do poruszania się). Panowie pozostawili po pracy porządek. Wszystkie nasze życzenia czy prośby zostały spełnione. Kontakt i współpraca od pierwszej rozmowy telefonicznej po samą realizację sympatyczny, rzeczowy, a przede wszystkim rzetelny i uczciwy. Uważamy, że stosunek jakości do ceny wypadł dla nas bardzo korzystnie. Z przyjemnością będziemy Państwa polecać. Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego:).”